Medyum Feyat Hoca

Medyum Feyat Hoca hakkında yeteri kadar bilginiz yoksa ve onun hakkında bilgi bulmakta zorlanıyorsanız o zaman hemen karar vermek yerine kafanızda ki soru işaretlerine tam olarak yanıtlar bulmak için gerekli zamanı ayırmalısınız. Çünkü onun sahte bir medyum olma ihtimali de vardır ve bu durum sizin için olduğu kadar çevrenizde ki kişiler içinde ciddi sorunlara neden olabilir. Kötü niyetli bir medyum sizi kendine inandırmak için elinden geleni yapar ve sürekli olarak kendisini över. Eğer medyum feyat hoca’da bu şekilde hareket ediyorsa ondan kesin olarak uzak durmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Medyum Feyat Hoca İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Medyum Feyat Hoca’dan yardım almak için ona ulaşmalı ve taleplerinizi bir şekilde kendisine iletmelisiniz. Kimi zaman telefon, kimi zaman internet sitesi kimi zaman ise yüz yüze yapacağınız görüşmelerden sonra kendisine gerekli tüm bilgileri verebilirsiniz. Ancak bu iletişim bilgilerini bilmiyorsanız o zaman medyum yorum sitelerinden veya farklı kaynaklardan onu tanıyan kişilere de sorabilirsiniz. Önemli olan medyum feyat hoca’ nın güvenilirliği konusunda kesin olarak emin olmanızdır.

2 yorum

  1. Arkadaşlar abiler ablalarım ilk önce ALLAH’a yalvarıyorum sonra size yalvarıyorum dolandırılmaktan bıktım kendini medyum diye tanıtan 3 kişiye dolandırıldım..
    Lütfen bana yardım edecek yardımcı olacak bana vaad vermeyecek gerçek bir bir medyum söyleyin…

    • Alemşah hocayı öneririm sana adam bilmeniz gerek herşeyi sizlere söylüyor sizi aydınlatıp o şekilde işlemlere giriyor diğer medyumlar gibi değil aklınızda birşey kalmaz gönlünüz rahat işlem yaptırabiliyorsunuz ve kısa sürede etkileri görür size verdiği süre sonuna kadar da sonuç alırsınız ben papaz büyüsü yaptırmıştım verdiği süre içerisinde de sonuç aldım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*